Tulipanowe pole

tulipany

Cześć kochani!!

Jak wam mija długi weekend? Odpoczywaliście w domu czy może gdzieś wyjechaliście? 😍 Mamy już maj a pogoda nadal w kratkę... Raz słońce, raz deszcz...z temperaturą też niestety nie ma cudów 😄 Liczę na to, że lada dzień pojawi się prawdziwa, ciepła wiosna! 💜💛

Dzisiaj witam się z wami postem pełnym kolorów!! Pod koniec kwietnia udało mi się złapać słoneczną niedzielę i wykorzystałam to na zdjęcia w przepięknym ogrodzie tulipanów! Który jak się okazało jest niedaleko mnie (8 minut samochodem). Powiem wam szczerze, że jeszcze nigdy nie widziałam tylu tulipanów na żywo w przeróżnych kolorach - coś pięknego! 🌷🌷🌷🌷🌷🌷

Bez zbędnego 'pisania' zapraszam was na relację z tego pięknego miejsca! A już niedługo pewnie pojawi się rzepak! Uwielbiam wiosnę, szczególnie za to, że wszystko tak pięknie kwitnie i budzi się do życia 💖💖💖💖sukienka na lato


wiklinowa torebka


Siepraw


pole tulipanów


sukienka z falbankami


tulipany


długa sukienka


kwiaty


Polska


sukienka

12 komentarzy:

 1. Piękne stylizacje i wspaniała sceneria:)))Pozdrawiam serdecznie:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow tulipany zawsze zachwycają. Cudna sesja.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudne zdjęcia i stylizacje! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tulipany są idealne do takich sesji. Piękne zdjęcia

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdjęcia w takim polu są przepiękne. Super miejsce.

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna kreacja i bardzo radosna sesja. Podoba mi się.

  OdpowiedzUsuń
 7. Cześć.
  Jestem zmęczona ilością posiadanych przeze mnie rzeczy. Czasu na gruntowne porządki zawsze brakuje. A szuflady przestają się domykać.
  Dlatego sama przed sobą postanowiłam postawić wyzwanie, a jak wiadomo publiczne ogłoszenie jest trochę bardziej zobowiązujące i mobilizujące niż tylko myślenie w swojej głowie.
  Do nowego roku zostało 110 dni. 10 rzeczy dziennie to nie dużo, przy ilości przedmiotów którą posiadam. Nie zakładam że każdego dnia pozbędę się 10 rzeczy, daje sobie wolną rękę, że jednego dnia może to być 20 rzeczy a innego 0. No i jakiś zapas awaryjny 😝 do końca roku chciałabym się pozbyć 1000 rzeczy. Co z tego wyjdzie zobaczymy.
  Przy czym zakładam że pozbyć to:
  - to co się da sprzedać,
  - to co się da oddać,
  - zużyć (np, kosmetyki)
  - ostatecznie wyrzucić.
  Chcę też dodawać każdą rzecz którą kupię (oprócz produktów spożywczych i środków higienicznych, czy żarówki jak się przepali a starej od razu się pozbędę). Nie będę w to wliczać też prezentów które już kompletuje na święta. Będę je trzymała w osobnym kartonie i z uwagi na to że i tak opuszczą mój dom przed nowym rokiem, niech sobie tam będą w spokoju, nie brane pod uwagę w żadnej kategorii.

  OdpowiedzUsuń
 8. Twoje zdjęcia z tulipanowym polem są absolutnie zachwycające! To niesamowite, jak piękna i kolorowa przyroda może być źródłem inspiracji. To, że podzielisz się tymi ujęciami na swoim blogu, pozwala nam wszystkim cieszyć się tą naturalną piękną.

  OdpowiedzUsuń
 9. Zdjęcia na tle kolorowych kwiatów są przepiękne. Kwiaty to prawdziwe arcydzieło natury!

  OdpowiedzUsuń